Misja Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu

Misja WSKINOZ

Szkoła z powołaniem

Drodzy Studenci WSKINOZ!

 

Studiowanie to coś więcej niż opasłe podręczniki. To przede wszystkim nauka praktyczna, która jest podstawą dla zdobycia umiejętności cenionych na współczesnym rynku pracy. Jesteśmy przekonani, że studia zawodowe to przyszłość, w którą patrzymy z ogromnym optymizmem. 

 

Gdy w 2008 roku zakładaliśmy Wyższą Szkołę Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi głęboko wierzyliśmy, że nasza wiedza, doświadczenie i pasja pozwolą nam stworzyć wyjątkowe miejsce na mapie łódzkich uczelni, zwłaszcza że od 1992 roku prowadziliśmy Publiczną Policealną Szkołę Kosmetyczną, a nauczanie kobiet związanych z branżą beauty dawało nam ogromną satysfakcję. Od tego czasu każdego dnia spotykani na szkolnych korytarzach ludzie utwierdzają nas w przekonaniu, że realizowana przez nas misja edukacyjna to właściwa droga. Cieszymy się, że możemy podążać nią wspólnie. 

 

W odpowiedzi na potrzeby współczesnej kosmetologii nieustannie się rozwijamy. Dziś WSKINOZ to studia licencjackie, magisterskie oraz wpisujące się w światowe trendy studia podyplomowe. Trzy poziomy nauczania to jednocześnie pretekst do nieustannego wspinania się na wyższe szczeble edukacji, dzięki którym nie tylko zyskasz kolejne dyplomy, ale maksymalnie rozwiniesz swoje kompetencje. Poszerzając ofertę edukacyjną, opieramy się na przedmiotach realizowanych wspólnie ze specjalistami nauk medycznych, kosmetologii, marketingu i zarządzania. Jako wykładowców angażujemy również praktyków, prężnie działających w przedsiębiorstwach i organizacjach związanych z branżą beauty. Obecnie Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o ZdrowiuPubliczna Policealna Szkoła KosmetycznaPolicealna Szkoła Medyczna oraz Technikum Adinistracyjno-Usługowe i Akademickie Liceum Ogólnokształcące należą do grupy edukacyjknej QED Edukacja.

 

Z dumą możemy powiedzieć, że Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi wykształciła już ponad 1000 kosmetologów, a znakomita część z nich osiąga ogromne sukcesy zawodowe.  

 

Od 15 lat gościmy Was w naszych pracowniach. Dziękujemy! 

 

Zespół WSKINOZ
Studentki WSKINOZ na zajęciach w trakcie studiów I stopnia z kosmetologii - szkoła z powołaniem

Partnerzy studiów

Logo Bielenda Professional, partnera biznesowego WSKINOZ
Logo OPI partnera studiów WSKINOZ
Logo HERLA partnera studiów WSKINOZ
Logo ITP partnera studiów WSKINOZ
Logo NIOXIN partner stadiów WSKINOZ
Logo BTL partner stadiów WSKINOZ
Logo APIS partner stadiów WSKINOZ
Logo INGLOT, partnera biznesowego WSKINOZ
Розклад занять