Dzień mamy 2024 Dzień mamy 2024

Dzień mamy

Zostań kosmetologiem swojej mamy. 26 maja przeprowadź bezpłatnie badanie sprawdzające stan skóry twarzy swojej mamy przy użyciu innowacyjnego urządzenia LumiScan!

Weź udział w badaniu!
Rekrutacja 2024/2025 Rekrutacja 2024/2025

Rekrutacja

Rekrutacja 2024/2025 na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe ruszyła. Złóż wniosek online i studiuj w WSKINOZ od października!

Wniosek rekrutacyjny
Dni Otwarte 2024 Dni Otwarte 2024

Dni otwarte

Już 26 maja 2024 r. w godz. 10:00-12:00, przyjdź i przekonaj się na własne oczy o wyjątkowości najlepszej uczelni kosmetologicznej w Polsce!

Dowiedz się więcej
15 lat
doświadczenia
1000+
absolwentów
własne
spa
4 pracownie
kosmetyczne

Partnerzy studiów

Logo Bielenda Professional, partnera biznesowego WSKINOZ
Logo OPI partnera studiów WSKINOZ
Logo HERLA partnera studiów WSKINOZ
Logo ITP partnera studiów WSKINOZ
Logo NIOXIN partner stadiów WSKINOZ
Logo BTL partner stadiów WSKINOZ
Logo APIS partner stadiów WSKINOZ
Logo INGLOT, partnera biznesowego WSKINOZ

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu jest uczelnią gruntownie przygotowującą do pracy w zawodzie kosmetologa. Studia kosmetyczne to kierunek interdyscyplinarny, wymagający współpracy naukowców z różnych obszarów medycznych m.in. dermatologii, kosmetologii, anatomii, dietetyki, chemii kosmetycznej czy psychologii. Kosmetologia – studia licencjackie to aż 3 specjalizacje: podologia, SPA&Wellness oraz wizaż i stylizacja. Studia magisterskie z kosmetologii to specjalizacje: makijaż permanentny, trychologia, laseroterapia. W ofercie WSKINOZ znajdują się także autorskie studia podyplomowe: podologia, kosmetyki naturalne, kosmetologia estetyczna, trychologia i inne podyplomówki z zakresu nauk medycznych. Zapraszamy.

Plany zajęć