baner-akcja-pielegnacja-studentki-kosmetologii-wykonuja-zabiegi-kosmetyczne.webp

Akcja Pielęgnacja w WSKINOZ – bezpłatne zabiegi kosmetyczne dla maturzystów

Akcja Pielęgnacja w WSKINOZ to doskonały sposób na odprężenie, chwilę relaksu oraz podkreślenie swojej urody przed ważnymi wydarzeniami, takimi jak studniówka. Maturzystki oraz maturzyści z województwa łódzkiego, którzy zdecydują się skorzystać z oferty, mają pewność, że zostaną obsłużeni przez utalentowane studentki, posiadające wiedzę i umiejętności w zakresie kosmetologii.

 

 

Spis treści:

 

 

Na czym polega Akcja Pielęgnacja w WSKINOZ?

 

Akcja Pielęgnacja w WSKINOZ to doskonała okazja dla maturzystów z Łodzi i okolic, którzy pragną zadbać o swoją urodę. Inicjatywa, organizowana przez Wyższą Szkołę Kosmetyki I Nauk O Zdrowiu oraz Publiczną Policealną Szkołę Kosmetyczną. Akcja Pielęgnacja polega na bezpłatnych zabiegach kosmetycznych wykonanych przez utalentowane studentki WSKINOZ.

 

Celem Akcji Pielęgnacja jest nie tylko sprawienie, że maturzyści poczują się wyjątkowo i pięknie, ale również poznają świat kosmetologii oraz zgłębią tajniki zawodu kosmetologa. To wspaniała okazja, na zdobycie wiedzy, czy kilku wskazówek na temat pielęgnacji twarzy, dłoni, czy paznokci od profesjonalnych kosmetologów oraz doświadczonych studentek. Dodatkowo każdy z przybyłych uczestników Akcji Pielęgnacja otrzymuje pakiet upominków, ufundowanych przez partnerów Akcji.

 

 

Menu zabiegowe Akcji Pielęgnacja

Oferowane zabiegi są naprawdę ekskluzywne i różnorodne, dopasowane do indywidualnych potrzeb przybyłych uczestników. Można skorzystać między innymi z henny brwi i rzęs z regulacją, laminacji brwi i rzęs, manicure'u, zabiegów pielęgnacyjnych twarzy oraz depilacji wybranych okolic, takich jak przedramiona, czy łydki. Dla osób, które pragną zadbać o swoje dłonie, oferowane są również zabiegi pielęgnacyjne dłoni. Wśród zabiegów pielęgnacyjnych twarzy znajdują się m.in.: zabiegi dla skóry tłustej, zabiegi dla skóry suchej i zabiegi dla skóry naczynkowej. 

 

 

Kiedy można skorzystać z zabiegów?

Zabiegi oferowane w ramach Akcji Pielęgnacja odbywają się w poniedziałki i wtorki w godzinach 13:30 - 19:00. Jest to dogodne i elastyczne rozwiązanie, które pozwala na skorzystanie z oferty nawet po godzinach lekcyjnych w szkole. Dodatkowym atutem jest to, że zabiegi odbywają się również w tygodniach ferii zimowych. Akcja Pielęgnacja w WSKINOZ trwa do końca marca 2024 roku z możliwością przedłużenia tego terminu.

 

Jak zapisać się na zabieg?

Aby skorzystać z bezpłatnego zabiegu kosmetycznego należy zapisać się na wybrany termin poprzez stronę: https://wskinoz.reservio.com/

Wchodząc w powyższy link maturzyści wybierają zabieg, który ich interesuje, wskazując następnie datę oraz godzinę wizyty w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Jedna osoba może zapisać się na jeden zabieg, by dać możliwość skorzystania z inicjatywy innym maturzystom z województwa łódzkiego.

 

Zachęcamy wszystkie maturzystki i maturzystów z Łodzi i okolic do skorzystania z Akcji Pielęgnacja w WSKINOZ. To niepowtarzalna okazja, aby zadbać o swoją urodę, jednocześnie poznając świat kosmetologii, szkoły wyższej i profesjonalnej pielęgnacji.

Zabiegi odbywają się w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi przy ul. Wileńskiej 53/55.

 

Partnerami Akcji Pielęgnacja w WSKINOZ są:

Apis

Bielenda Professional

AllePaznokcie

MollyLac

Cosmetics Zone

Partnerzy studiów

Logo Bielenda Professional, partnera biznesowego WSKINOZ
Logo OPI partnera studiów WSKINOZ
Logo HERLA partnera studiów WSKINOZ
Logo ITP partnera studiów WSKINOZ
Logo NIOXIN partner stadiów WSKINOZ
Logo BTL partner stadiów WSKINOZ
Logo APIS partner stadiów WSKINOZ
Logo INGLOT, partnera biznesowego WSKINOZ
Plany zajęć